Soft Tissue Institute
Every detail matters.

Soft Tissue Institute

Edukacja w STI to delikatne mikrochirurgiczne wszczepienie implantu i umiejętność stworzenia tkanek miękkich i kości. Estetyka, tkanki miękkie i implanty. Duża ilość przypadków klinicznych. Timing zabiegów. Filmy re-live z zabiegów. Intensywne ćwiczenia na preparatach zwierzęcych, wysokiej klasy modelach i inne. Najwyższej jakości narzędzia, sprzęt i materiały.
Każda technika jest realizowana wg schematu dającego możliwość zastosowania jej przez uczestników od następnego dnia w swoim własnym gabinecie.

STI Galeria

Instytut

Dlaczego STI?

Doświadczenie

Sprawdzone techniki oparte na najlepszych światowych standardach i własnym wieloletnim doświadczeniu.
Mikrochirurgia

Kwintesencja mikrochirurgii - lepsze, szybsze gojenie, mniej bólu dla pacjenta.
Praktyka

Tylko zagadnienia praktyczne - filmy re-live z każdego rodzaju zabiegu, dużo warsztatów dla uczestników.
Listy kontrolne

Listy kontrolne kolejności procedur zabiegu oraz materiałów i narzędzi umożliwiające praktyczne wprowadzenie zabiegu od następnego dnia do gabinetu.
Kompleksowość

Kompleksowe ujęcie tematu: umiejętności stworzenia kości, tkanek miękkich, filozofię delikatnego wprowadzenia implantu zgodnie z biologią i wykonania na nim protetyki.
Perfekcja

Procedury dające długoterminową przewidywalność i uzyskanie perfekcyjnej estetyki.

Najbliższe szkolenia

Implantacja natychmiastowa. Jak ukształtować profil wyłaniania i wykonać indywidualną śrubę gojącą w 5 minut ?

23.05.2024, godzina: 10:00 - 18:00
24.05.2024, godzina: 09:00 - 17:00

Regeneracja kości part II

03.06.2024, godzina: 10:00 - 18:00
04.06.2024, godzina: 09:00 - 17:00

Opinie o STI

Szkolenie godne polecenia do rozpoczęcia wykonywania zabiegów regeneracyjnych.
Krzysztof Kozłowski
Fenomenalny kurs, bardzo dużo usystematyzował w mojej głowie.
Katarzyna Jaremczak-Dudek, Racibórz
Polecam kurs Michała dla chcących poszerzyć wiedzę w kierunku implantologii, spełniające oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.
Anna Vilchyk, Rybnik
Świetne szkolenie
Paulina Krajda
Bardzo dobre szkolenie, aby zacząć przygodę z implantologią.
Mateusz Wachowicz, Lublin
Wszystko tip top
Konrad Wójcik
Wysoki poziom merytoryczny. Bardzo ciekawe zajęcia praktyczne.
Paweł Sierko, Białystok
Bardzo dobre, kompletne szkolenie. Rozwiewa wątpliwości co do użytych metod i wskazań do zabiegu.
Gabriela Olchowska-Kasprzak
Szkolenie na mega wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i organizacyjnym. Faktycznie po skończeniu szkolenia kursant wychodzi przygotowany do pokrycia pierwszych recesji. Każda minuta wykorzystana w 100%, dzięki super pracy całego zespołu.
Anna Hamerlińska
Dużo konkretnych, klinicznych informacji - będę w stanie sama wykonywać takie leczenie. Super!
Ewa Wierchoła

Nasi wykładowcy